Nieuws / Nieuwbouw in Alkmaar, Donghua in De Etalage in volle gang

Nieuwbouw in Alkmaar, Donghua in De Etalage in volle gang

29/03/2017
thumbnail

Nieuwbouw in Alkmaar, Donghua in de Etalage in volle gang

November 2016 is gestart met de nieuwbouw voor Donghua International. Onlangs heeft aannemer Hercuton het hoogste punt bereikt (ruim 12 meter) en kan binnenkort gestart worden met de afbouw van het logistiek centrum met een oppervlakte van in totaal ruim 8.500 m2, bestaande uit bedrijfshal en kantoor. Naar verwachting kan medio juli 2017 het pand in gebruik genomen worden door Donghua.   Nieuwbouw in Alkmaar, Donghua in de Etalage in volle gang

November 2016 is gestart met de nieuwbouw voor Donghua International. Onlangs heeft aannemer Hercuton het hoogste punt bereikt (ruim 12 meter) en kan binnenkort gestart worden met de afbouw van het logistiek centrum met een oppervlakte van in totaal ruim 8.500 m2, bestaande uit bedrijfshal en kantoor. Naar verwachting kan medio juli 2017 het pand in gebruik genomen worden door Donghua.  

Dit is het eerste pand op het nieuw te realiseren bedrijventerrein De Etalage in Alkmaar met een oppervlakte van 17 hectare en vormt een goed beeld van de kwaliteit die gerealiseerd zal worden in het gebied.

Andere nieuwsberichten

Vacatures

Vacature: Huuradministrateur (32-40 uur)

Lees meer
Nieuws

Hoogste punt bereikt voor Marea in Noordwijk 

Lees meer
Projecten

Gemeente Haarlem zet samen met Hoorne Vastgoed volgende stap in vernieuwing winkelcentrum Belgiëlaan

Lees meer